SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Ay-Yay burcu seyir etkinliğinde, isteklerinizi elde etmek için, girişim gücü ve cesaret ön plandadır. İnsan ister istemez özgür olmak, gelişmek büyümek ve kendini aşmak ister. Dünyayı barış-sevgi duygularla kucaklama arzumuzu çoğaltıyor.

Saat 15:15 Mars-Pluto zorlu görünümü, bir yandan rahat davranan partnerin, diğer yandan sorumlulukların sizi yorması anlamına gelir ki, insan hırsını bir yerden çıkarmak ister. Partneriniz de bu çıkışınıza sert bir şekilde karşılık verebilir. Eski yeni ne kadar mesele varsa hepsi ortaya serilebilir. Her ikiniz de birbiriniz üzerinde hakimiyet kurarak isteklerinizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Bu iki görünüm gün boyunca etkili olup rahatsız edici, uzlaşmazlıkları körükleyicidir. Çok dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Saat 20:51 Ay-Neptün görünümü, sizi birilerine bağımlı kılan koşullara gösterdiğiniz hassasiyetin işaretçisidir. Keşke daha iyi durumda olsam da, kimseye uymak mecburiyetinde kalmasam diye düşünürsünüz.

Saat 23:59 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, fikirlerinizi insanlarla paylaşımda, yolculuklar ve kurulacak bağlantılarda, görüşmelerde, ayrıca aşk hayatınızda şans ve fırsatların işaretçisidir. Önemli bir adım, gelişme, haberin göstergesidir. Başka bir şehir veya ülkeyle bağlantılı işlerin başarılı şekilde sonuçlanmasıdır. Yeni bir aşka yelken açmaktır. Eğitim, iş veya sizin için önemli olan bir dileğin gerçekleşmesidir. İnancınız yükselir, hayata duyduğunuz güven artar.

Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA