SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Erdinç Şirketler Grubu Yeni Yıl Yemeği Düzenledi.. İlk Defa Dün Gece Açıkladı.!

Erdinç Şirketler Grubu Yeni Yıl Yemeği Düzenledi.. İlk Defa Dün Gece Açıkladı.!
Bu haber 26 Aralık 2017 - 12:29 'de eklendi ve 1.737 views kez görüntülendi.

Ülkemizdeki yatırımları ile göz dolduran, bir çok kişiye istihdam sağlayan son yıllardaki büyük yatırımları ile de adından sıkça söz ettiren Erdinç kuyumculuk, E.K Aksesuar, Simit Dünyaları, E.K Home gibi markaları ülkemize kazandıran Erdinç şirketler grubu Dome Hotel’de  yeni yıla girmenin coşkusunu yaşadı.

Birlik ve bütünlüğün aile olmanın en önemli unsurlardan biri olduğunu ifade eden Başarılı İş adamı Erdinç Küçükuncular  daha konuşmasının başında biricik eşi Ceyda Küçükuncular ve can parçaları oğlu Ahmet ve kızı Şaziye Küçükuncular’ı konuşma esnasında yanına davet etti.

Erdinç Küçükuncular sözlerine şu şekilde devam etti :

’Bu başarıyı bana sorduklarında hep şunu söylerim.. Ben tek başıma bir yere kadar ilerleyebilirdim…  Bu kadar büyük bir ailenin üyesi olduğum için hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim’’ dedi….

2018 de Süprizler mi var ?

Erdinç küçükuncular yeni projelerinden ilk defa o akşam bahsetti, fakat ne olduğunu açıklamadı. 2018’in ilk çeyreğinde bu projesini hayata geçirmeyi planladığını  ifade eden Erdinç Küçükuncular ‘a ve Ailesine başarılar diliyoruz.

Ayşe Erkan paylaştı: 24 Aralık 2017 Pazar

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA