SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

İstanbul’daki Kıbrıslı Türk iletişimcilere Bir Ödül Daha – Kibris Gercek

İstanbul’daki Kıbrıslı Türk iletişimcilere Bir Ödül Daha – Kibris Gercek
Bu haber 01 Şubat 2018 - 15:59 'de eklendi ve 383 views kez görüntülendi.

Kıbrıslı iletişimcilerin Türkiye çapındaki başarısı sürüyor. Daha önce Felis ödüllerine layık görülen #oyunbirlikte #hayatbirlikte projesi, iletişim danışmanlığı sektöründeki belirli standartları yakalamayı başarmış iletişim danışmanlığı şirketlerini çatısı altında buluşturan ve Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği ICCO’nun üyesi olan İDA’nın düzenlediği Prida Ödülleri’nde bu kez de kendi kategorisinde büyük ödüle layık görüldü.

 

Özel Olimpiyatlar Türkiye #oyunbirlikte #hayatbirlikte kampanyasının yaratıcı fikrini oluşturup, projeyi yürüten Unite İletişim Sosyal Medya Yöneticisi Cemal Türkhan ve  Coffee Shop Works direktörü Zeynep Atasoy ‘’Medya ve Influencer İlişkileri” dalında ödüllerini alırken konu ile ilgili demeç veren Cemal Türkhan;

 

‘Proje’nin hak ettiği yerlere gelmesinden dolayı çok mutluyum. Yavaş yavaş hayallerimizi hedeflerimiz haline dönüştürüp, gerçekleştirmeye başladık. Kendime yatırım yapmanın ve kendimi geliştirmenin meyvelerini daha yeni toplamaya başladığımı düşünüyorum.

Konu ile ilgili hislerini dile getiren Zeynep Atasoy ise;

‘’Bir kez daha ödül almak muhteşem. ”Ülkemi onurlandırmaktan dolayı çok mutluyum’’ dedi

Prida Ödülüne layık görülen projede de zihinsel engelli bireylerin spora ve hayata katılması için çalışan bir sivil toplum kuruluşu olan Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin farkındalığını ve bilinirliğini artırmak üzere sosyal medya fenomenleri ve Türkiye’nin birçok ünlüsünü de dahil olduğu projenin dijital sahada yayılmasını sağladılar. Projeye Şahan Gökbakar, Mustafa Ceceli, Bengü, Murat Dalkılıç ve Emre Altuğ gibi birçok ünlü isminde katılımı ile çığ gibi büyüdü ve Türkiye çapında yılın projeleri arasında yerini alarak katıldığı her yarışmadan ödülle dönmeyi başardı.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA