SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Mağusa’da işlenen Cinayetin Perde Arkası – Kibris Gercek

Mağusa’da işlenen Cinayetin Perde Arkası – Kibris Gercek
Bu haber 02 Şubat 2018 - 15:42 'de eklendi ve 3.439 views kez görüntülendi.

İsminin saklı kalmasını isteyen bir vatandaş olayın gerçek yüzüne dair çok ciddi iddialarda bulundu.İşte o iddialarda yaşanan olayın asıl gerçekleri..

Olayla ilgili dün tutuklanan Ozan Korkurt, (E-18), Zekeriya Kurucu (E-22) , Burcu Çelik (K-16), Onur Körkurt, (E-21), Simge Dağdur (K-17) ve Aydan Sel (K-28) yurtdışından uyuşturucuyu ülkeye sokup burada satıcılara dağıtıyorlardı ve bunlardan bir tanesi olan Kennedy Taomwabwa Dede ile sorunlar yaşandı.

 

PARAYI ÖDEYEMEYİNCE CANINDAN OLDU

Uyuşturucuyu zanlılardan aldıktan sonra satışını yapan fakat parasını ödemeyen Kennedy Taomwabwa Dede, Ozan Korkurt, Zekeriya Kurucu , Burcu Çelik , Onur Körkurt, Simge Dağdur ve Aydan Sel ile bir anlaşma yaptı.Anlaşmada yeni uyuşturucu alıp hem eski borcunu hem de yeni satıştan gelen parayı verecekti.

ANLAŞMA GERÇEK DEĞİL

Aslında bu bir yalandı ve buluşma alanına giden  Kennedy Taomwabwa Dede’yi araca bindirip gölete götürdüler.Amaçları öldürmek değildi fakat Dede’nin kafasına vurulan sopa darbeleri oldukça şiddetliydi ve Dede fazla dayanamadı, yaşamını yitirdi.

O sırada olayı telefonuna video olarak kaydeden Aydan Sel ise olayı daha sonra başkasına anlatarak videoyu o kişiye yolladı.Videoyu yolladığı kişi ise videonun polise ulaşmasını sağladı.Polisin kendisini aradığını öğrenen Aydan Sel Pile’den Rum tarafına kaçarken yakalanıyor.Ayrıca polisten kaçarken ayağını zedelediği de verilen bilgiler arasında.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA