SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Ecel Ovada Yakaladı – Kibris Gercek

Ecel Ovada Yakaladı – Kibris Gercek
Bu haber 06 Şubat 2018 - 11:45 'de eklendi ve 208 views kez görüntülendi.

Ayşe BULUT

Karpaz bölgesinde Yenierenköy Belediyesi’ne bağlı Taşlıca köyünde ikamet eden 44 yaşındaki Veli Çelik ovada ölü bulundu. Küçükbaş hayvan üreticisi Çelik’in koyun otlatırken geçirdiği kalp kiriz sonucu öldüğü tahmin ediliyor.

Alınan bilgilere göre, koyunlarını otlatmak için dün sabah evinden çıkan Veli Çelik saat 12.00 sıralarında eşiyle telefonda konuştu. Bu konuşmadan kısa bir süre sonra eşi tekrar Çelik’i aradı ancak telefona yanıt alamadı. Bir sorun olduğunu anlayan eşi hemen arkadaşlarına da haber vererek eşini aramaya çıktı.

Veli Çelik eşi ve arkadaşları tarafından Avtepe yakınlarındaki Yıldız Tepe ( Deraççes) bölgesinde ölü olarak bulundu.  112 acil servisi arayan bir arkadaşı tıbbi yardım gelen kadar acil servisteki görevlinin yardımıyla arkadaşına kalp masajı ve suni teneffüs yaptı ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen Veli Çelik hayata döndürülemedi.

Taşlıca köyünün sevilen simalarından olan Veli Çelik’in ölümü başta kendi köyü olmak üzere Karpaz bölgesinde büyük üzüntü yarattı.

Olay yerine gelen Yenierenköy Sağlık Merkezi Doktoru Julide Özkoraltayın muayenesinin ardından polis olay yeri inceleme birimi de gerekli araştırmayı yaptı. Olay yerinde İskele Polis müdürü Ahmet Beşerler, İskele Polis Müdür yardımcısı İbrahim Ulusoy, Taşra bölge sorumlusu Hüseyin Özdoğdu da incelemelerde bulundu.

Çelik’in ölüm nedeni bugün yapılacak otopsi sonucunda belli olacak.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA