SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Mağusa’daki 14 Yaşındaki Kıza İğrenç Tecavüzün Perde Arkasında Yaşanalar

Mağusa’daki 14 Yaşındaki Kıza İğrenç Tecavüzün Perde Arkasında Yaşanalar
Bu haber 13 Şubat 2018 - 10:08 'de eklendi ve 651 views kez görüntülendi.

Geçtiğimiz gün Mağusa’da yaşanan 14 yaşındaki kıza, iki kişi tarafından tecavüze uğraması ülke de büyük tepkiye yol açarken iğrenç tecavüzün detayları ise sinir bozucu türdendi.

Kibris Gercek Özel Haber

10 şubat gecesi evinden kaçtığı öğrenilen 14 yaşındaki kızla ilk önce ormana götüren orda alıkoyarak ilişkiye giren adaha sonra otel odasına götürüp tecavüz eden Gökhan Yoldaş ile Murat Kasım Panoğlu isimli iki kişi müşteki kızın ailesinin şikayeti üzerine tutuklandı.

“16 yaşından küçük çocuğa cinsel tecavüz”, “16 yaşından küçük çocuğun cinsel istismarı” ve “16 yaşından küçük çocuğu zorla alıkoyma” suçlarından methaldar olan zanlılar bir önceki gün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde nöbetçi yargıç huzuruna çıkarıldılar verdikleri gönüllü ifadelerinde 14 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf ettiler zanlı Murat Yoldaş ile Murat Kasım Panoğlu aleyhine yargıç 3’er günlük tutukluluk emri verdi

Tecavüz zanlılarının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğu ve çalışma izni ile adada bulundukları öğrenildi

İğrenç Olayın Perde Arkasında Yaşananlar

Kibrisgercek.com’un güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre tecavüzcüler 10 Şubat gecesi saat 01:00-05:00 saatleri arasında alıkoydukları 14 yaşındaki kız çocuğunu sapık düşüncelerini gercçekleştirmek uygulamak üzere kafalarında planladıkları Bedis piknin alanına götürdüler. 14 yaşındaki müşteki kızı piknik alanına götüren zanlılardan olan zanlı Yoldaş’ın burada saat 01:30 raddelerinde müşteki kız ile ormanlık alan içerisinde cinsel ilişkiye girdiğini, daha sonra zanlı Yoldaş ile Panoğlu’nun küçük kızı Şadan Otel’e götürüp 102 numaralı odayı kiraladıkları öğrenildi. Zanlı Yoldaş’ın saat 03:30 civarlarında yine küçük kızla 102 numaralı odada cinsel ilişkiye girdiğini sonrasında odadan ayrılıp odanın anahtarını diğer zanlı Panoğlu’na verdiğini, zanlı Panoğlu’nun da 04:00 raddelerinde kızın kaldığı odaya odaya girerek yine müşteki kızla cinsel ilişkiye girdiği bilgisine ulaşıldı.

Tecavüzü Kabul İtiraf Ettiler

Yapılan şikayet üzerine zanlıların ayni gün tespit edilerek tutuklandığını söyleyerek, zanlıların gönüllü ifade verdiğini ve müştekiyle cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf ettiklerini açıkladı. Mesele ile ilgili alınması gereken birçok ifadenin, aranan emarelerin ve incelenmesi gereken kamera görüntülerinin olduğunu belirten Çebi, mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın selameti açısından zanlıların 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarını talep etti.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA