SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Taşla Kafasına Kafasına Vurdu..!

Taşla Kafasına Kafasına Vurdu..!
Bu haber 24 Şubat 2018 - 11:05 'de eklendi ve 329 views kez görüntülendi.

Tartıştığı erkek arkadaşı R.B.’nin gömleği ile montunu yırtan ve gözlüğünü kıran Hatice Taşer, hızını alamayarak yerden aldığı taşı erkek arkadaşının vücudunun muhtelif yerlerine ve kafasına vurarak müştekiyi yaraladı

Ahmet Vamık

Girne’de iki sevgili arasında yaşanan kavga mahkemeye taşındı. Geçtiğimiz gün Girne’de şiddetli şekilde tartıştığı 3 yıllık erkek arkadaşı R.B.’nin gömleği ile montunu yırtan ve gözlüğünü kıran Hatice Taşer, hızını alamayarak yerden aldığı taşı erkek arkadaşının vücudunun muhtelif yerlerine ve kafasına vurarak müştekiyi yaraladı. Olay sonrası tutuklanan genç kadın dün Girne’de mahkemeye çıkarılarak ileride yargılanmak üzere teminata bağlandı.

Girne Kaza Mahkemesi Yargıcı Gülay Süleymanoğlu’nun huzurunda görüşülen duruşmada Başsavcılık adına Savcı Mustafa Atakara, Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru Fatoş Savaşır’ı tanık olarak dinletti.

Zanlı Hatice Taşer’in “Kasti Hasar” ve “Ciddi Darp” suçundan methaldar olduğunu belirten polis memuru Fatoş Savaşır, zanlı aleyhine yürütülen soruşturmanın tamamlandığını dile getirerek mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Gülay Süleymanoğlu, zanlının yurt dışına çıkışının yasaklanıp, tüm kimlik ve seyahat belgelerine el konulmasına, en yakın polis karakoluna haftada 1 kez ispat-ı vücut yapması, KKTC vatandaşı bir kişinin zanlı lehinde 10 bin TL’lik kefalet senedi imzalaması karşılığında yargılanıncaya kadar serbest kalmasına emir verdi.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA