SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

İki Kafadar Başına İş Açtı

İki Kafadar Başına İş Açtı
Bu haber 28 Mayıs 2018 - 9:25 'de eklendi ve 210 views kez görüntülendi.

Hüseyin Can Gündüzoğulları’nın kimliğini sahteleyerek yerine sınava giren Mert Oktar ve Hüseyin Can Gündüzoğulları tutuklandı.

Lefkoşa’daki bir üniversitede öğrenci olan ve kendisinin yerine sınava girmesi için arkadaşı Mert Oktar ile anlaşan Hüseyin Can Gündüzoğulları’nın planı bozguna uğradı.

Hüseyin Can Gündüzoğulları’nın kimliğini sahteleyerek yerine sınava giren Mert Oktar ve  Hüseyin Can Gündüzoğulları tutuklandı.

Soruşturmayı yürüten polis memuru mahkemedeki ifadesinde Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir üniversitenin sınav salonunda Mert Oktar’ın üniversitede öğrenci olan Hüseyin Can Gündüzoğulları’nın kimliğini sahteleyerek sınav görevlisine gösterip, tedavüle sürdüğünü ve kendisini Hüseyin Can Gündüzoğulları olarak tanıtıp başkasının kimliğine bürünme suçunu işlediğini kaydetti. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine zanlıların önceki gün tutuklandığını mahkemeye aktaran polis memuru, soruşturmanın henüz devam ettiğini kaydetti.

Zanlılar hakkında tutuklama talebi

Polis, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için mahkemeden zanlılar hakkında tutukluluk emri talep etti.

Mahkeme, her iki zanlının da soruşturma maksatlı 2 gün süre ile poliste tutuklu kalmasına, ayrıca zanlı Hüseyin Can Gündüzoğulları’nın talebi üzerine de doktor kontrolünden geçirilmesine emir verdi.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA