SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Küçük Ercan’ın Ölümü İle Sonuçlanan Cinayetin Perde Arkasında Yaşanalar

Küçük Ercan’ın Ölümü İle Sonuçlanan Cinayetin Perde Arkasında Yaşanalar
Bu haber 29 Mayıs 2018 - 14:10 'de eklendi ve 1.040 views kez görüntülendi.

Sabah saat 8.30 civarlarında cani anne  Bilge Lord Kunduracı Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Zanlı polise verdiği gönüllü ifade tüyler ürpertti  suçu planlayarak  hem çocuğuna hem de kendi canına kast etmeye çalıştığını itiraf etti.  Anne bu dehşet verici olayı yapmasının sebebini ise ayrılık aşamasında olduğu kocasının 26 Mayıs günü sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımı sonucu olduğunu ileri sürdü..

 

Olay 26 Mayısta akşam  saatlerinde annenin ilk olarak küçük Ercan’ı evde bulunan bir bıçak ile öldürmeye çalıştığı ardından da kendi bilek ve vücudunun çeşitli yerlerini bıçakladığını fakat  küçük Ercan’ı daha önce bıçaklamasına rağmen ölmemesi üzerine 1 gün sonra 27 Mayıs günü saat 08:00’da yeniden evdeki başka bir bıçakla uyurken karnından ve göğsünden  bıçaklamaya devam ettiğini ve kendisinin vücudundaki yaralardan dolayı bayıldığını ifade etti.

Katil zanlısı Bilge Lord Kunduracı, cinayeti gerçekleştirdikten sonra küçük çocuğu Ercan’ın babasının yanındaki bir çalışanına whatsapp ūzerinden mesaj atarak cinayeti işlediğini bildirdiği belirtildi. Cinayet zanlısı anne 24 saat çocugunun ölmesini yanında yarı baygın halde yatarak beklediği belirtildi

Aldığı derin ve sayısız bıçak darbelerinden dolayı küçük Ercan’ın 27 Mayıs’ta saat 22:00’da öldüğü trespit edildi.

Zanlıya 3 gün süreyle poliste tutukluluk emri alındı.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA