SON DAKİKA

Kıbrıs Gerçek

Nazman ”Müteahhit Ali Kemal Bütün Beni Dolandırdı”- Antalya’dan Haber

Nazman ”Müteahhit Ali Kemal Bütün Beni Dolandırdı”- Antalya’dan Haber
Bu haber 30 Nisan 2018 - 18:17 'de eklendi ve 951 views kez görüntülendi.

Dolandırıldım Yetmedi Hakarete ve Terbiyesizliğe Maruz Kaldım

Gazetemize ulaşan Hülya Nazman Ali Kemal Bütün tarafından 55 bin tl  dolandırıldığını iddia etti ve açıklama yaptı

İşte O Açıklama

Ben Antalya Murat paşa sakini Hülya Nazman Geçtiğimiz dönemlerde ev almak için müteahhit Ali Kemal Bütün’le tanıştım ve uygun fiyata evleri olduğunu söyledi ardından evleri gezdirdi ve gezdiğim evlerden bir tanesini beğendim evin fiyatının çok uygun olduğunu 55 bin TL olduğunu ve kaçırmamam gerektiğini söyledi. bende emeklilik paramdan biriktirdiğim parayı bankadan çekerek Ali Kemal Bütün’ün bana gönderdiği Muharrem Güney adlı şahısa vermemi istedi ardından ev işlemleri için tapuya gideceğimizi söyledi bende güvendim ve tamam dedim.

Ertesi gün tapu dairesine  gideceğimi düşünürken Ali Kemal Bütün benim telefonlarıma cevap vermemeye başladı. Israrla aramama rağmen aylarca telefonlarıma bakmadı. belli bir dönem geçti zor güç olsa da ulaştım sonrasında bana evi alacağımı  merak etmemem gerektiğini söyledi ve beni 1 yıl daha oyalamayı başardı. Sonrasında Savcılığa suç duyurusunda bulundum ama elimde yeterli evrak olmadığı ve davayı  iyi takip edemediğim için bir şekilde takipsizlik kararı çıktı. sonrasında Ali Kemal Bütün’e tekrar ulaştım  bana o ev işinin olmayacağını paramı geri vereceğini söyledi tamam dedim bekledim yine paramı vermedi.  Yıllarca oyaladı ve sonunda bugün kendisi ile görüşme yaptım Ali Kemal Bütün ağza alınmayacak kelimeler ile bana ve aileme küfürler yağdırmaya başladı. Bu şahıs beni dolandırdı aldığım duyumlara göre başkalarını da dolandırmaya devam ediyor. Basın aracılığı ile burdan açıklıyor ve bir kez daha kendisine  sesleniyorum. Beni dolandırdığın rakam 55 bin tl yi bana ödeyene kadar bütün basın kuruluşlarına açıklama yapıp onun nasıl bir dolandırıcı olduğunu herkese göstereceğim bunu bil. Ben zor günlerde dişimi tırnağıma takarak kazandım sana da yedirtmem.

Hülya Nazman’ın açıklaması böyle ve son olarak bize gönderdiği evrakta parayı teslim ettiği kişiler ve imzaları yer alıyor.

    Snack Jack
    POPÜLER FOTO GALERİLER
    SON DAKİKA HABERLERİ
    İLGİLİ HABERLER
    SON DAKİKA