Kibris Gerçek

85 yaşında hayatını kaybeden Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı bazı kehanetler.

85 yaşında hayatını kaybeden Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı bazı kehanetler.
26 Temmuz 2022 - 15:59

Kehanetleri tüm dünyada yankı uyandıran, 85 yaşında hayatını kaybeden Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı bazı kehanetler, yılın ikinci yarısında gerçek oldu. İşte, kör kahin 2022 yılı kehanetleri.

1. DOĞAL FELAKETLER, DEPREMLER VE TSUNAMİLER OLACAK

Baba Vanga daha önce, 2004 yılında 200 binden fazla insanın yaşamını yitirdiği Hint Okyanusu’ndaki deprem ve tsunamiyi bilmişti.

Yine 2022 yılı için de benzer bir öngörüde bulundu.

Baba Vanga, Avustralya ile birlikte birçok Asya ülkesinde benzer doğa felaketinin yaşanacağını öne sürdü. Bu bölgelerde sel felaketinin yaşanacağı düşünülüyor.

2- ÖLÜMCÜL VİRÜS KEŞFEDİLECEK Baba

Vanga, Sibirya’da ölümcül bir virüsün keşfedileceğini açıkladı. Donmuş bir alanda gizli duran ölümcül virüsün küresel ısınmayla birlikte ortaya çıkacağı kaydedildi. Virüsün yayılacağı ve hızla kontrolden çıkacağı da öngörüler arasında yer alıyor.

3- İÇME SUYU KRİZİ

Baba Vanga’nın bu yıl için öngörüleri arasında içme suyu krizi de yer alıyor.

Baba Vanga’nın açıklamalarını yorumlayan uzmanlar, birçok şehirde içme suyu sıkıntısı yaşanacağını ve nüfus artışı ve kirlilik sebebiyle su sorununun ortaya çıkacağını dile getirdi.

4- UZAYLILAR SALDIRACAK

Bir süredir gündemde olan Oumuamua isimli göktaşı hem şekli hem de rotasıyla birlikte bilim insanlarında merak yaratıyordu.

Baba Vanga’nın kehanetlerini yorumlayanlar bu göktaşının uzaylılar tarafından gönderildiğini ve Dünya’daki yaşamı incelemek için gönderildiğini öne sürüyor.

5- KITLIK YAŞANACAK Baba

Vanga, dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkelerinden Hindistan’da çok büyük ölçekli bir kıtlık yaşanacağını duyurdu. Baba Vanga, Hindistan’da hava sıcaklığının 50 santigrat dereceye çıkacağını öngörürken, ünlü kahinin açıklamalarından çekirge ve benzeri canlıların tarlaları işgal edeceği ve ürünlere zarar vereceğine dair yorumlar yapıldı.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.