escort

Kibris Gerçek

Arıklı: Cumhurbaşkanı Tatar çok ciddi vebal altında

Arıklı: Cumhurbaşkanı Tatar çok ciddi vebal altında
21 Ekim 2021 - 21:24

MUZAFFER GÖREN

Kıbrıs Gerçek WebTV’de Avukat Seyhan Yıldırım’ın konuğu olan Başbakan Yardımcısı/Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı son günlerde çokça konuşulan seçim konusu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Enerji ve Ekonomi Bakanı Erhan Arıklı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın çok ciddi vebal altında olduğunu vurgulayarak, kısa süre içerisinde erken seçime gidilmesinin ülkenin önünü açacağını belirterek, “Geçmiş geçmişte kaldı, geleceğimize bakalım” dedi.

2022 yılının çok sert geçeceğinin altını çizen Enerji ve Ekonomi Bakanı Arıklı, bu sürecin altından kalkacak iyi bir hükümet kurmanın gerekli olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın siyasi parti liderleri ile görüşmesinde Yeniden Doğuş Partisi Başkanı Erhan Arıklı ile de görüştü. Görüşme çerçevesinde Cumhurbaşkanı’na görüşlerini ileten Arıklı, “Cumhurbaşkanı’na dediğim bir diğer şey ise ‘UBP kurultayını beklerseniz halka ihanet ederseniz ve günün sonunda kaosun sorumlusu da siz olursunuz’ olmuştu” sözleri ile Cumhurbaşkanı’nın tüm halkın sorumluluğunu taşıdığını ve büyük bir vebal taşıdığını işaret etti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.