Kibris Gerçek

Atan’ın açıklamalarını kınadılar…

Atan’ın açıklamalarını kınadılar…
11 Ağustos 2022 - 17:08

Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikası (KAMU-SEN) Başkanı Metin Atan’ın, 112 Komuta Kontrol Merkezi Sorumlu Hekimi Doktor Naciye Nami’nin görev uygunluğuna ilişkin yaptığı açıklama tepkilere neden oldu.

Doktor Nami’nin uzun yıllardır hizmet verdiği ‘112’ Acil Servis’te Atan’ın yaptığı yazılı açıklama ile karalanmaya çalıştığını savunan çok sayıda sağlıkçı yapılan açıklamaya büyük tepki gösterdi.

Yıllardır Doktor Naciye Nami ile sağlık alanında ter döken sağlıkçılar, Nami’nin çalışanlarına asla baskı uygulamadığını öne sürerek, Atan’ı hastaneye çağırdı, imza toplamasını önerdi.

ATAN’IN AÇIKLAMALARINI KINADILAR…

112 Komuta Kontrol Merkez sorumlusu Doktor Naciye Nami’nin bu işe gönül verdiğini ifade eden sağlıkçılar, ailesinden fedakârlık eden Doktor ’un gece gündüz sadece insanlığa hizmet için çabaladığını söyledi.

Atan’ın açıklamaları sonrası gazetemize ulaşan çok sayıda sağlıkçı, Doktor Nami’nin eşi bulunmayan bir doktor olduğunu ifade ederek, “Doktor Nami, başımızın tacı 112’nin kalbidir” dedi.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.