Kibris Gerçek

Bir İngiliz magandalarımız eksikti!

Bir İngiliz magandalarımız eksikti!
01 Ağustos 2022 - 17:52

DEVRİM DEMİR

Olaysız gün geçmeyen KKTC’de Esentepe’de yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Ülkede yasal izinli M.D., isimli şahıs, İngiliz vatandaşı oldukları öğrenilen iki kişinin saldırısına uğradı. Güpegündüz sokak ortasında M.D.’yi ciddi şekilde darp eden iki kişi ise dava okunduktan sonra serbest kaldı.

Sokak ortasında öldüresiye dövülerek hastanelik edilen M.D., olanlara anlam veremedi, darp raporu aldı. Esentepe Karakoluna giden ve şikayetçi olan M.D., bir şokta Karakolda yaşadı.
Ülkede turist statüsünde oldukları öğrenilen Antony Mathew Harrison ve Frederick Joseph James Alfred Connoly’e polis dava okudu ve serbest bıraktı.

ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER GEZMEYE DEVAM EDİYORLAR…

Yasal olarak ülkede hayatını idame ettiren M.D., iki turist tarafından öldüresiye dövüldü, darp raporu almasına rağmen iki İngiliz turistin tutuklanmadığını ve serbest kaldığını iddia ederek olanlara isyan etti. Saldırganların bu olaydan sonra elini kolunu sallayarak gezmeye devam etmesi ve polisin olayı bu şekilde kapatması ise tepkilere neden oldu.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.