Kibris Gerçek

Bu görüntüler çok konuşulacak

Bu görüntüler çok konuşulacak
23 Nisan 2022 - 12:36

Bu görüntüler çok konuşulacak
BU NE PİŞKİNLİK?
BU GÖRÜNTÜLER POLİSE AÇIK İHBARDIR

Yıllardır güvensiz ve suç teşkil eden yapısı ile gündemden düşmeyen Merkezi Cezaevi, bu görüntüler ile yeniden çok konuşulacak. Sosyal medyada bir mahkûm yakını olduğu tahmin edilen kadın yayınladığı görüntülerle “Bu ne pişkinlik” dedirtti.
Girne Kaza Mahkemesinde yakınına hazırladığı lahmacun içine 2 adet cep telefonu yerleştirirken bunu videoya alan daha sonra önce Girne Kaza Mahkemesini ardından Merkezi Cezaevi ziyaretçi alanını görüntüleyerek çirkin görüntüyü fotoğraflayarak alay eden kadının yayınladığı görüntüler çok konuşulacak.

BU NE RAHATLIK?
KIBRIS GERÇEK’e ulaştırılan video Merkezi Cezaevinin güvenliğini bir kez daha sorgular hale getirdi. Mahkûm yakını olduğu tahmin edilen kadın, iki adet cep telefonunu lahmacun içine yerleştirip Girne Kaza Mahkemesinde davası olan yakınına teslim etti. Telefonlar cezaevine ulaştı mahkûm yakını yaptığı çirkin görüntüleri sosyal medyada paylaştı.
Görüntüleri paylaşan sorumsuz kadın, hem mahkemede görev yapan Adliye polisini hem de Cezaevinde çalışanları ‘zan’ altında bıraktı.

 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.