Kibris Gerçek

Başbakan Tatar Yurtdışında Aranmıyor

Başbakan Tatar Yurtdışında Aranmıyor
12 Kasım 2019 - 21:55

Başbakan Tatar’ın, İnterpol tarafından arandığı ve Türkiye dışında herhangi bir ülkeye seyehat etmesi halinde tutuklanacağı yönündeki iddialar doğrultusunda , Tatar Polis Genel Müdürlüğü’nün araştırma yapılmasını istedi.polis genel müdürlüğü tarafından hazırlanan belgeye Kibrisgercek.com ulaştı
Polis Genel Müdürlüğünün , gerçekleştirdiği araştırmada Başbakan Ersin Tatar’ın, bir uluslararası kurum ve Interpol veya başka bir aramayla ilgili bir durum olmadığını belirtti.
Başbakan Ersin Tatar’ın, Asil Nadir’in İngiltere’de vergi kaçakçılığından hapis yattığı davada, “evrak sakladığı” gerekçesiyle suçlandığı iddia ediliyordu. Böyle bir durumun olmadığı yapılan araştırmalar sonrası gün yüzüne çıktı.
Başbakan Tatar Tatar, bir dönem Asil Nadir’e Poly Peck şirketinde üst düzey yönetici olarak Londra’da çalışmıştı.
Polis Genel Müdürlüğü, hazırladığı resmî belgede “Yapılan araştırmada kayıtlarımızda herhangi bir aranırlığınızın bulunmadığı, T.C. Emniyet Müdürlüğü Interpol Daire Başkanlığı tarafından da şahsınızla ilgili bir soruşturma veya aranma durumunuzun olduğuna dair Genel Müdürlüğümüze ulaşan bir bilgi bulunmadığı tespit edilmiştir” ifadelerine yer verdi.
İşte o Belge

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

erotik film izle
organik hitfilm izlemarmaris tekne turları