Kibris Gerçek

Halkın Partisi Başkanı Kudret Özersay, Özdenefe’yi tebrik etti

Halkın Partisi Başkanı Kudret Özersay, Özdenefe’yi tebrik etti
23 Eylül 2022 - 17:40

Meclis Başkan Yardımcısı CTP’li vekil Fazilet Özdenefe “artık…” diyerek mecliste sağlıklı bir çalışma ortamı kalmadığını, hatta UBP’li iyi niyetli vekillerin bile iş çıkarabileceğini düşünmediğini dile getirmişti…

“Samimiyetle” ifade ettiğini bilhassa vurgulayan Halkın Partisi (HP) Başkanı Kudret Özersay, Meclis Başkan Yardımcısı Fazilet Özdenefe’yi “parmağının arkasına saklanmadığı” için tebrik etti.

Özdenefe “artık…” diyerek mecliste sağlıklı bir çalışma ortamı kalmadığını, hatta UBP’li iyi niyetli vekillerin bile iş çıkarabileceğini düşünmediğini dile getirmişti.

Kudret Özersay’ın paylaşımı şöyle;

“Samimiyetle söylüyorum Meclis Başkan Yardımcısı Özdenefe’yi parmağının arkasına saklanmadan bu acı gerçeği dile getirdiği için tebrik ederim:

Özdenefe ‘… bu iktidarla sağlıklı bir çalışma ortamı da kalmadı artık… UBP’li iyi niyetli milletvekillerin de konsantre olup iş çıkarabileceğini düşünmüyorum artık. Bu tip bir hukuk tanımaz bir yapıyla Mecliste mücadele şansı yok…'”Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.