escort

Kibris Gerçek

Hasan Küçük UBP’nin 46. yıl dönümü nedeni ile paylaşımda bulundu

Hasan Küçük UBP’nin 46. yıl dönümü nedeni ile paylaşımda bulundu
10 Ekim 2021 - 20:22

İş insanı Hasan Küçük kişisel sosyal medya hesabından Ulusal Birlik Partisi’nin 46. kuruluş yıl dönümü nedeni ile paylaşımda bulundu.

Birliktelik gücünün 46 yıldır devam ettiğini ve edeceğine dikkat çeken  Küçük “Birlikteliğimizin gücü UBP dir. Tarihsel mücadele ruhu; yarınların birliktelik ve kararlılığımızın temelidir. Bu temel 46 yıl devam etmektedir ve edecektir” dedi.

”Geleceğe sözümüz var’ diyen gönüllü gerçek vatanseverleriz” ifadelerine yer veren küçük var olduğumuz sürece bu sözü yaşatacağız’ dedi.

İŞTE HASAN KÜÇÜK’ÜN O PAYLAŞIMI:

“Birlikteliğimizin gücü UBP dir.Tarihsel mücadele ruhu; yarınların birliktelik ve kararlılığımızın temelidir. Bu temel 46 yıl devam etmektedir ve edecektir.”
TMT mücadelesi veren ve UBP’nin her kademesinde görev yapıp yaşamını yitiren üyelerimizi saygi ile anıyorum. TMT mücadelesi verip hayatlarını yitiren aile büyüklerim amcalarım Hasan-Ekrem-Günay-Hüseyin Küçük ve Babam Hayri Küçük özlem ve saygıyla anıyorum.
3. Cumhurbaşkanımız ve Onursal Başkanımız Dr. Derviş Eroğlu ‘ na saygılarımla selamlıyorum.
Kurucu Cumhurbaşkanı ve Kurucu Başkanımız Rauf Raif Denktaş, Eski Genel Başkanlar Nejat Konuk, Osman Örek, Mustafa Çağatay, İrsen Küçük ve Genel Sekreter Salih Miroğlu’nu rahmet ve saygıyla anıyorum.
Bizler , geleceğe umutla bakan KKTC inanan kişiler olarak; UBP ‘nin öz değerlerinden birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik duygusu temelinde herkesi kucaklayarak ” Geleceğimize sözümüz var” diyen gönüllü gerçek vatan severleriz.
Var olduğumuz sürece yaşatacağız. SÖZ VERDİK .

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.