Kibris Gerçek

HP Millet Vekili Manavoğlu’ndan Samimi Açıklamalar

HP Millet Vekili Manavoğlu’ndan Samimi Açıklamalar
03 Aralık 2020 - 14:22

HP Milletvekili Manavoğlu, hükümet oluşumunda kişisel tercihini şu cümlelerle açıkladı: “Türkiye parayı hangi hükümete verecekse ben o noktadayım”
Halkın Partisi’nin açık sözlülüğüyle bilinen Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu katıldığı bir canlı yayında yine dobra açıklamalarda bulundu.
Kişisel görüşlerini ortaya koyduğunu söyleyen Manavoğlu, “Bu söyleyeceğim HP’nin görüşleri değildir. Ama ben şu noktadayım; Para hangi hükümete gelecekse ben o noktadayım … Biliyorum bu söylediğim yanlıştır ama maalesef budur” dedi.

“Mali durum hiç iç açıcı değildir” diyen Manavoğlu bu ay 13’üncü maaşların da olduğunu anımsattı ve Maliye’de ciddi bir nakit eksiğinin olduğunu belirtti.

Türkiye Cumhuriyeti yetkililerinin verdiği sözleri anımsatan Manavoğlu, “Türkiye’nin verdiği sözler var protokolde bizim verdiğimiz sözler var her iki de yapılmalıdır. Ne denmişti; maliyede açıklık olursa bu açık kapatılacaktı. Sadece bir defa para aktarımı oldu. Tabii Türkiye’nin verdiği sözler var protokolde bizim verdiğimiz sözler var her iki de yapılmalıdır” diye konuştu.

“Ülke çıkmazdadır”
Pandeminin yarattığı ekonomik yıkıma da değinen Manavoğlu “Bu ülke çıkmazdadır ve Türkiye’den maddi destek alması gerekiyor” dedi.

Seçimler ve Türkiye’nin müdahalesi noktasındaki soruyu yanıtlayan Manavoğlu, biraz da espirili bir dil kullanarak şu cümleleri kurdu:

“Türkiye madem Ersin Tatar’ın kazanmasını istedi ve destek verdi, hatta istihdam yapmasına da izin verdi madem, yollasın parayı da toplum rahat etsin”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

erotik film izle