Kibris Gerçek

İrem Derici’den ünlü komedyene yanıt gecikmedi.

İrem Derici’den ünlü komedyene yanıt gecikmedi.
27 Temmuz 2022 - 13:56

Konuşanlar programıyla ünlenen Hasan Can Kaya, bir izleyicisinin “İrem Derici’yi çıplak görmek isterim” sözünün üzerine “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur” sözleri olay olmuştu. İrem Derici’den ünlü komedyene yanıt gecikmedi.

Exxen platformu üzerinden yayınlanan, Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya, izleyici ile ilginç bir diyalog gerçekleştirdi. Programda seyircisine “Kimi 5 saniyeliğine çıplak görmek istersiniz?” sorusunu yönelten Hasan Can Kaya, ilginç diyaloğun sinyalini verdi.

“BELKİ SOYUNUR”

Hasan Can Kaya’nın yönelttiği soruya, bir erkek seyircisinin “İrem Derici” yanıtı vermesi Hasan Can Kaya’nın o cümleleri söylemesine sebep oldu.

Hazır cevaplığı ile tanınan Hasan Can Kaya, seyircisinin “İrem Derici” cevabı üzerine o bomba sözleri söyledi. Kaya’nın “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur” sözleri programa damga vurdu.

İREM DERİCİ’DEN YANIT GECİKMEDİ!

Hasan Can Kaya’nın programındaki o konuşma sosyal medyada gündem oldu. Diyaloğu gören İrem Derici’nin Hasan Can Kaya’ya yanıtı gecikmedi. Derici, Twitter hesabı üzerinden ünlü komedyene, esprili bir yanıt verdi. Derici o diyaloğa, “Ara dene karşim” cevabını verdi.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.