escort

Kibris Gerçek

Kaçak etin önüne geçilemiyor

Kaçak etin önüne geçilemiyor
25 Nisan 2019 - 10:45

Alsancak ve Haspolat’ta gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda gümrüğe beyan edilmemiş çok miktarda et, tavuk ve deniz ürünü bulundu Alsancak ve Haspolat’ta gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda gümrüğe beyan edilmemiş çok miktarda et, tavuk ve deniz ürünü bulundu.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Alsancak’ta dün 13.30 sıralarında polis tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu A.Ç. (E-45)’nin kullanımında bulunan araçta ve iş yerinde yapılan aramada gümrüğe beyan  edilmemiş 241 kg tavuk eti, 174 kg kuzu eti, 58 kg deniz ürünleri ile muhtelif gıdalar bulunarak emare olarak alındı. A.Ç hakkında yasal işlem başlatıldı.

Araçta sığır etiSaat 16:00 sularında ise Haspolat’da gerçekleştirilen bir diğer operasyonda, E.L. (E-37)’nin kullanımında bulunan araçta gümrüğe beyan edilmemiş 42 kg sığır eti, 3 kg kuzu eti, 31 kg kıyma, 4,5 kg iç yağ, 1,5 kg ciğer ve 2 adet kuzu kellesi bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıs ve araçta yolcu olarak bulunan Ö.L. (E-53) tutuklandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.