escort

Kibris Gerçek

KIBRIS GAZİSİ CİDDİ ŞEKİLDE DARP EDİLDİ BAĞIRSAKLARI PATLADI..

Kocaeli’nde yaşanan olayda 68 yaşındaki Kıbrıs gazisi Abdullah Al, fırında tartışma yaşadığı 3 kişinin saldırısına uğradı. Olaya şahit olan bir tanıdığının ”Abdullah Amca gazi vurmayın, etmeyin” demesi üzerine ”Kim olursa olsun” sözlerini söyleyen saldırganlar yaşlı adama şiddet uygulamaya devam etti. Kıbrıs gazisinin aldığı darbelerin ardından bağırsağı yırtılırken, gözaltına alınan 3 kişi ise serbest bırakıldı.

KIBRIS GAZİSİ CİDDİ ŞEKİLDE DARP EDİLDİ BAĞIRSAKLARI PATLADI..
29 Nisan 2022 - 10:26

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde pide almak için fırına giden 68 yaşındaki Kıbrıs gazisi Abdullah Al, burada tartıştığı kişiler tarafından tekme tokat dövüldü. Aldığı darbeler nedeniyle Abdullah Al yere yığılırken, şüpheliler kaçtı. Gelen polislerle merkeze giderek şikayetçi olan Abdullah Al, daha sonra Körfez Devlet Hastanesi’ne gitti.

EVİNDE ANİDEN FENALIŞTI, BAĞIRSAĞININ YIRTILDIĞI ANLAŞILDI

Buradan da Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Abdullah Al, kontrollerinin ardından eve gönderildi. Evinde fenalaşan Abdullah Al, bu kez İzmit’te özel bir hastaneye başvurdu. Bağırsağının yırtıldığı tespit edilen Abdullah Al, ameliyata alındı.

Kıbrıs gazisini sokak ortasında tekme tokat dövüp bağırsağını yırttılar! Saldırganların sözleri pes dedirtti: Kim olursa olsun

”AMCA GAZİ VURMAYIN” DİYENLERE ”KİM OLURSA OLSUN” DEYİP DÖVMEYE DEVAM ETTİLER

Hastanede tedavisi süren Abdullah Al, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Pide almak için fırına girdim. Parayı vermek için uzadığımda biri bana ‘Amca üzerime çıkacaksın’ dedi ve beni iter gibi yaptı. Ben de ‘Ne oluyor, biraz saygılı ol’ dedim. O kişiyle ufak tefek laf dalaşı yaptık. Pideyi alıp dışarı çıktığımda, kapıda bekleyen kişilerle birlikte bana saldırdılar. Millet ayıramadı, gerisini hatırlamıyorum. Sadece birine polisi aramasını söylediğimi hatırlıyorum. Dövdükleri sırada beni tanıyan biri dönüp, ‘Abdullah Amca gazi vurmayın, etmeyin’ dedi. Fakat saldırganlar ‘Kim olursa olsun’ diyerek saldırmaya devam etti. Şikayetçiyim.”

Kıbrıs gazisini sokak ortasında tekme tokat dövüp bağırsağını yırttılar! Saldırganların sözleri pes dedirtti: Kim olursa olsun

SALDIRGANLAR SERBEST BIRAKILDI

Tekmeler nedeniyle ince bağırsağının hasar gördüğünü ve acil ameliyata alındığını belirten Abdullah Al, “İlk olarak Körfez Devlet Hastanesi’ne gittiğimde ‘Bir şey yok’ dediler. Kan tahlili yaptılar, röntgen çektiler. Daha sonra Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderdiler, bir şeyimin olmadığını söylediler. Eve geldiğimde de gece fenalaştım. Daha sonra özel bir hastaneye geldim. Tedavi edip gönderecekler sanmıştım ama acilen ameliyata aldılar” dedi.

Öte yandan gözaltına alınan 3 kişi, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. 3 şüpheli savcılıktaki ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.