Kibris Gerçek

Yüksel’i ağır yaralayanlar yargı önündeydi, saldırganlardan Bolatçıoğlu gazetecileri taciz etti

Yüksel’i ağır yaralayanlar yargı önündeydi, saldırganlardan Bolatçıoğlu gazetecileri taciz etti
29 Eylül 2022 - 13:19

KIBRIS GERÇEK’İN bugün manşete taşıdığı ‘’YÜKSEL’İ AĞIR YARALAYANLAR YARGI ÖNÜNDEYDİ, SALDIRGANLARDAN BOLATÇIOĞLU GAZETECİLERİ TACİZ ETTİ’’ başlıklı haberini usta gazeteci Çiğdem Aydın sabah programında yorumladı.

İşte o yorumu;

Yüksel’i ağır yaralayanlar yargı önündeydi, saldırganlardan Bolatçıoğlu gazetecileri taciz etti. ‘’Bunlar kendilerini memleketin sahibi sanıyorlar. Gazeteci döverler, yol keserler, pusu kurarlar. Konuşmayacaksın, yazmayacaksın, yorumlamayacaksın.

Çağlar Yüksel’in ağır yaralanmasına sebep olan kişilerden Bolatcıoğlu, fotoğraflarının çekilmesine tepki göstermiş ve öfke içerisindeymiş. Mobese kameralarında görüntü elde edildi zaten her şey ortada, polis bu konuda çok iyi çalıştı. Çağlar Yüksel’in evine kadar gidip kafasına beyzbol sopasıyla vurdular. Böyle canice pusu kuruyorlar. Biliyorsunuz Halil Falyalı cinayeti, kalaşnikofla suikaste kurban gitti. Bu ve bunun gibi insanlar sağa sola pusu kuracak, gazeteci dövecek, iş insanı dövecek, tahsilat yapacak bunlar çok kötü davranışlar.

Acayip acayip ilişkiler, acayip bir memleket, şiddet, adam öldürmeye teşebbüs. Ne demek birinin kafasına beyzbol sopasıyla vurmak? Pusu kurmak? Yakalanmaları konusunda polis çok güzel çalıştı ama sonuçlandırmak önemli. Cezaların caydırıcı olması çok önemli , pusu kurdular hem de organize bir şekilde, takip ederek ve Yüksel arabadan inerken beyzbol sopasıyla kafasına defalarca vuruyorlar ve yere yığılıyor. Bir insanın kafasına vurmak, bu öldürmeye teşebbüstür. Fakat yargıda ciddi anlamda ağır cezalar verilmeli çünkü Çağlar Yüksel’de ölebilirdi. Eşi olayı fark etseydi belki ona da saldıracaklardı’’ dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.