Kibris Gerçek

Mağusa’da eğlence mekanı kurşunlandı

Mağusa’da eğlence mekanı kurşunlandı
13 Ocak 2020 - 10:14

Mağusa’da faaliyet gösteren Thrones eğlence mekanı bu sabah kurşunlandı. Yaşanan olay sonrasında herhangi bir ölüm veya yaralanma olmadığı öğrenildi.Polisten yapılan açıklamaya göre bu sabah 07.00 sıralarında Mağusa’da Zorbalar Sokak üzerinde faaliyet gösteren Thrones isimli eğlence mekanına kimliği belli olmayan kişi veya kişiler tarafından ateş açıldı. Olayda herhangi bir yaralanma veya ölüm meydana gelmezken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Thrones Club’un Müdürü Hüseyin Laptalı, sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu:”POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE GAZİMAĞUSA POLİS MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNE SONSUZ GÜVENİYORUZ”Açıklama şu şekilde: Mağusa ve bölge gençliği yanında, kısa sürede ülkemizin de en önemli eğlence merkezi haline gelen Thrones, bu sabah saatlerinde mekanın kapalı olduğu saatte sokak magandalarının saldırısına uğradı.Polis Genel Müdürlüğü ve Mağusa Polis Müdürlüğü ekiplerine sonsuz bir güvecimiz var.Polis ekiplerinin vakit kaybetmeden saldırganları yargı huzuruna çıkaracağına olan inancımız tamdır.

Gençlerimizin güvenle eğlendiği, iç ve dış güvenliğini titizlikle sağlandığımız clubın, tamamen kapalı olduğu bir saatte bu saldırının gerçekleştirilmiş olması tek tesellimizdir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

erotik film izle