Kibris Gerçek

“Paramı ödemiyor, yalanlar söylüyor ve belediye başkanı adayı olacak”

“Paramı ödemiyor, yalanlar söylüyor ve belediye başkanı adayı olacak”
09 Mayıs 2022 - 18:50

Hisselerini eski ortağına 2 buçuk Milyon Sterline satan ve parasını kaptırdığını anlatan vatandaş KIBRIS GERÇEK’e konuştu:

“MAHKEME KORİDORLARINDAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINA KOŞTURUYOR”

ÖZEL HABER
Birlikte iş yapan ve daha sonra hisselerini geri vererek yaklaşık 2 buçuk Milyon Sterlin parasını alamadığını ifade eden vatandaş, KIBRIS GERÇEK aracılığı ile sesini duyurmaya çalışıyor. Dudak uçuklatan miktar olan 2 buçuk Milyon Sterlin parasını alamadığını öne süren vatandaş, uzun zamandır parasını tahsil edemediğini ve sürekli yalan söylenerek kandırıldığını öne sürdü.
Hakkını sonuna kadar arayacağını ifade eden vatandaş, kendi hisselerine karşılık olan parayı ödemediğini ifade eden vatandaş bu şahsın ülkede tanınan kişi olduğunu ve yakın zamanda da işlediği birtakım suçlardan yargılanarak mahkûm olduğunu ve yargılanması gereken başka suçları beklediğini ifade etti

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI ÇALIŞMALARI YAPTIĞI İDDİA EDİLDİ…

“Birlikte ortak iş yapıyorduk. Daha sonra hisselerimi sattım ve anlaştığımız rakam olan yaklaşık 2 buçuk Milyon Sterlin paramı ödemiyor. Uzun zamandır paramı tahsil etmeye çalışıyorum, fakat sürekli yalanlar söyleyerek beni atlatmaya çalışıyor” dedi.
Piyasada da isminin farklı işlerle duyuran bu kişinin yapılması beklenen Belediye Başkanlığı adaylığı için yakın çalışmalar yaptığını ifade etti.
Vatandaş şikayetçi olduğunu ve
Bu konu ile ilgili elimden geleni yapacağım dedi.
Uzun süre işlediği birtakım suçlarla mahkeme koridorlarında koşarken, Belediye Başkan adaylığı için çalışmalar yaptığını duydum” şeklinde konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.