Kibris Gerçek

Pınarbaşı köyü şokta

Pınarbaşı köyü şokta
29 Nisan 2022 - 14:52

Pınarbaşı köyü şokta.
GECE AMBULANSLA HASTANEYE SEVK EDİLDİ,
SABAH İŞİNDE RAHATSIZLANARAK ÖLDÜ

Pınarbaşı köyü çocuk babası İbo Can için ağlıyor. Çalıştığı iş yerinde bu sabah rahatsızlanan Can, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı, 30 yaşında hayata gözlerini yuman İbo Can’ın ölümü başta ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

KIBRIS GERÇEK’in İbo Can’ın yakınlarından elde ettiği bilgide, dün akşam evinde rahatsızlandığını ambulansın çok hızlı bir şekilde eve gelip yakınları Can’ı hemen hastaneye sevk etti. İbo Can’ın yakınları birkaç saat müşahede altında tutulan Can’ın gece geç saatlerde “Bir şeyin yok” denilerek taburcu edildiği öne sürdü.
Bir çocuk babası İbo Can’ın cenazesi yarın öğle namazından sonra Pınarbaşı köyünde defnedilecek.

İDDİALAR YİNE HASTANEYİ GÖSTERİYOR…
Gazetemizin elde ettiği bilgilerde 30 yaşındaki İbo Can, ambulansla hastaneye sevk edildikten sonra gece saatlerinde taburcu edildi. Kooperatifte çalıştığı öğrenilen Can’ın sabah evden işine gittiği, işinde fenalaşarak hayatını kaybettiği öğrenildi. Bir kız çocuğu olan Can’ın zamansız vedası Pınarbaşı köyünde bayram öncesi büyük üzüntüye neden oldu.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.