escort

Kibris Gerçek

Sosyal Medya Hesabından Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki

Sosyal Medya Hesabından Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki
18 Ağustos 2017 - 9:29

Kamuoyunda büyük yankı uyandıran ve önemli davaların adamı olarak da bilinen avukat Seyhan Yıldırım geçtiğimiz dönemlerde Çangar’a karşı kazandığı son davası ile gündeme bomba gibi düşmüştü.

Kibris Gerçek

FETO/ PYD Uzantısı olarak son günlerde tutuklanan kişilerin dar gelirli  insanlar olduğu dikkatimizden kaçmadı.  Fetö yapılanmasının belki de en alt kademesinde yer aldığı görülüyor.

Özellikle Mağusa’da yapılan son operasyonda tutuklanan Tarkan Bay adlı kişinin  kim olduğunun araştırmasını yapan ekibimiz, bu kişinin Lefkoşa’da surlar içinde bir cami de imamlık yaptığını öğrendi. Ardından Tarkan bay’ın evinin incelenmesi sonucunda ortaya çıkan manzara ise şaşırtıcı türdendi. yapılan araştırmalar sonucu Tarkan Bay’ın kaldığı ev, surlar içinde 2 odalı kirası 250 TL civarında olan bir evde yaşadığını  tespit etti.

Kısa süre önce Fetö soruşturması kapsamında  yakalanan kişilerin bir şekilde bağlantısı var olduğu tespit edildi.  Fakat kamuoyu Fetö’nün siyaset, eğitim, inşaat,  kumar ve finans yapılanmasında yer alan kişilere karşı operasyonların neden başlamadığına anlam veremiyor.

Feto’den içeri alınan kişilerin bir şekilde evinde bulundurduğu  yayınlardan dolayı  Yargılandıklarını şahit olduk. Kişiler bir şekilde terör örgütü propagandası yaptığı nedeniyle tutuklandılar. Edinilen bilgilere göre bu insanların maddi olarak iyi durumda olmadıkları öğrenildi.  Fetö’cülerin hepsi zengin ve  mal varlığı fazla  olan bir kitleden oluştuğu biliniyordu.

Biz söyleyelim neden iyi durumda değiller?

Çünkü bu tür kişiler Fetö uzantısının dinle kandırdığı, yayınları ile yıllarca  din üzerinden kullanılan Fetö grupları olarak tanımlıyoruz.

Fetö Yapılanmasının İki Şekli Olduğunu Tahmin Ediyoruz

1-) Üst Kademe Para yönetimi himmet ve gelir kaynakları ile ciddi paralar kazanan ve bu işlere bakan gruplar.

2-) Din üstünden Fetö’nün fetvaları ve yalanları ile kandırılan üç beş kuruş para alan gruplar.

Şimdi Kibris Gerçek Olarak Soruyoruz

Fetö ile bağlantısı olan İş Adamları Yok mu ?   Varsa Neden Tutuklanmıyor ? Tutuklananlar Neden Hep dar gelirli insanlar?  İş Adamları Kimler ?  KKTC’de Olanlar Ülke Dışına Nasıl Kaçtı ?  Kimler Yardım Etti ?

 

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.