Kibris Gerçek

Ünal Üstel; Bu Seçimi Ben Kazanacağım!

Ünal Üstel; Bu Seçimi Ben Kazanacağım!
26 Ekim 2020 - 12:57

UBP tabanı ve üyelerine güveninin tam olduğunu ve onlara söz verdiğini ifade eden Üstel, ‘and içitim bu seçimi ben kazanacağım’ dedi.

UBP Girne Milletvekili ve Genel Başkan adayı Dt.Ünal Üstel katıldığı programda neden genel başkanlığa aday olduğunu anlattı. Üstel, geçmişte de genel başkanlığa aday olduğunu ve Hüseyin Özgürgün ve Ersin Tatar’ın ardından, 3. geldiğini hatırlatarak sıranın artık kendisinde olduğunu söyledi.

Ünal Üstel, partinin ağabeyi olarak Liderimiz Rauf Denktaş’tan Dr. Derviş Eroğlu’na kadar deneyimli isimlerle çalıştığını hatırlattı. Onlardan edindiği tecrübe ve UBP’lilerin yoğun desteğiyle aday olmaya karar verdiğini ifade etti.

Üstel, kurultaydan sonra yeni bir seçimi ülkenin kaldıramayacağını genel başkanlığa seçilmesi halinde de ilk önceliğinin ekonomik sorunları çözmek olacağını kaydetti.

Ülke sorunlarına biran önce odaklanabilmek için geniş tabanlı bir hükümetin daha verimli çalışacağına inandığını ifade eden Üstel, bütün siyasi parti başkanlarıyla yeni hükümet için görüşmeler yapacağını belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

erotik film izle