Kibris Gerçek

Usta oyuncu Serdar Gökhan, Burak Özçivit’e ateş püskürdü

Usta oyuncu Serdar Gökhan, Burak Özçivit’e ateş püskürdü
21 Eylül 2022 - 16:34

Türk sinemasının usta oyuncusu Serdar Gökhan bir televizyon kanalında canlı yayına bağlanıp ateş püskürdü. Burak Özçivit için “İki kaş çatmayla oyuncu olunmuyor, gitsin ders alsın” dedi.

Özbekistan’da Taşkent Film Festivali’ne katılan usta oyuncu Serdar Gökhan, kendisiyle aynı sahneye çıkmadığını iddia eden Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit’e çok kızdı. Özellikle Özçivit’in kulisten bağırdığını söyleyip “Bizimle aynı sahneye çıkmak istemedi” dedi. Gökhan, yakışıklı oyuncu Burak Özçvit’e resmen ateş püskürdü.

“BURAK ÖZÇİVİT’İN KULAĞIMIN KILI KADAR DEĞERİ YOK”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına bağlanan Serdar Gökhan olayın perde arkasını anlattı.

Gökhan, “12 oyuncu sahneye oturduk, programın devam etmesini bekledik. İki boş sandalyeye o iki arkadaşım oturması lazım. Kulisten duyduğum seslere kadar “Ben gelmem, ben çıkmam” diye bağrışmalar duydum.

” ifadelerinde bulundu.

Burak Özçivit’e çok kızan Serdar Gökhan “Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok” dedi.

“KAŞ ÇATMAYLA OYUNCU OLUNMUYOR”

Burak Özçivit’e ateş püsküren Serdar Gökhan, “İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmuyor. Önce oyunculuk öğrensin” dedi.

BURAK ÖZÇİVİT’İN “BEN ÇIKMAM” DEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

“Türkiye’yi temsilen gittiğimiz etkinlikte yanımıza oturma tenezzülünde bulunmadılar” diyen Serdar Gökhan, Burak Özçivit’in kulisten “Ben çıkmam” diye bağırdığını duyduğunu iddia etti.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.