Kibris Gerçek

Yarış Çeler ve Şenkul arasında

Yarış Çeler ve Şenkul arasında
07 Aralık 2022 - 16:57

ÖZEL HABER

Girne Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Nidai Güngördü’nün, 25 Aralık seçimleri dolayısıyla sosyal medya üzerinden yapılan anketlerde üçüncü sırada yer aldığı dikkatlerden kaçmadı.

KAN KAYBEDİYOR

Sosyal medya üzerinden haber sitelerinin Girne Belediyesi için yaptırdığı anketlerde Nidai Güngördü’nün, hem Bağımsız Aday Zeki Çeler’in, hem de CTP adayı Murat Şenkul’un arkasında kalması, “Güngördü kan kaybediyor” yorumlarına neden oldu!

ŞEHİRDEN KASABAYA

Güngördü’ye sosyal medya üzerinden çok sert eleştirilerin yapıldığı gözlerden kaçmazken, özellikle turizmin gözbebeği Girne’yi şehirden kasabaya çevirdiği eleştirileri yoğun bir şekilde vatandaş tarafından dillendiriliyor.

YARIŞ ÇELER VE ŞENKUL ARASINDA

25 Aralık’ta gerçekleşecek yerel seçimlerin Girne ayağında Bağımsız Aday Zeki Çeler ile CTP Adayı Murat Şenkul’un çarpışacağı, yarışın bu iki isim arasında geçeceği ve Nidai Güngördü’nün yarışta yer almayacağı ifade ediliyor. Yapılan tüm anketler de yarışın Çeler ve Şenkul arasında geçeceğini gösteriyor.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

izmir escort