escort

Kibris Gerçek

“Bu Devlet Sayesinde 22 Ülkeye Hizmet Veren Bir Şirket Haline Geldik”

“Bu Devlet Sayesinde 22 Ülkeye Hizmet Veren Bir Şirket Haline Geldik”
17 Mart 2021 - 22:12

Aşı Bilgi Sistemi Basın Toplantısı sırasında, Asibilgi Bilgi Sistemi’ni kuran Grid Group Şirketleri’nin Kurucu Başkanı Murat Teksöz’e Başbakan Ersan Saner ile Sağlık Bakanı Ünal Üstel, teşekkür plaketi takdim ettiler.

Teşekkür plaketini Başbakan ve Sağlık Bakanı’ndan aldığı için mutlu olduğunu dile getiren Teksöz, “Biz ilk olarak 2009 yılında bu ülkeye geldik ve bu devlet ile bu halk sayesinde şimdi 22 ülkeye hizmet veren bir şirket haline geldik” dedi. O günlerde kendilerine kucak açıp sahip çıkan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ve halkına, bu yazılımı gönüllü yapma fırsatı verilerek bir nebze de borçlarını ödemekten gurur duyduklarını dile getirdi.

Ayrıca esas teşekkürü böyle bir fırsatı kendilerine veren devlet yetkililerinin teşekkürü hak ettiğini ifade etti. Teknolojinin çok önemli bir yere sahip olduğu bu çağda KKTC’nin ve halkının hizmetinde olduklarını söyleyen Teksöz, “Gece gündüz demeden bu halka hizmet etmekten onur duyuyoruz” dedi. Grid Group Şirketleri Kurucu Başkanı Murat Teksöz’ün konuşmasının ardından Aşı Bilgi Sistemini kuran Grid Group Dijital Ekibine, Sağlık Bakanı Ünal Üstel tarafından teşekkür plaketi sunuldu.

Aşı randevusu ve takibi için www.asibilgisistemi.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.